بازاریابی محتوای باعث رشد و سودآوری وب سایت

بازاریابی محتوای چیست؟ یک تکنیک بازاریابی برای ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و مداوم برای جذب و دستیابی به مخاطب کاملاً مشخص – با هدف هدایت اقدام سودآور مشتری است.

بازاریابی محتوا یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است که در آن شرکت ها محتوای صادقانه، شفاف و آموزشی را بر اساس یکنواخت برای پروفایل خریدار ایده آل ایجاد می کنند. به طور معمول ، هدف استفاده از انتشار و تبلیغ مطالب برای هدایت ترافیک ارگانیک وب سایت، افزایش تولید سرب واجد شرایط، و (در نهایت) توانمندسازی تیم فروش برای بسته شدن سریعتر معاملات بیشتر است.

پس آن برای تو به چه معناست؟ آیا بازاریابی محتوا حرکت مناسبی برای شرکت شما است؟

این راهنمای نهایی شما برای به دست آوردن درک صحیح و جامع از بازاریابی محتوا است و چگونه می توانید از آن برای ارتباط بهتر با مشتریان خود برای رشد شغل خود استفاده کنید.

این راهنما موضوعاتی مانند بازاریابی محتوا، آنچه در آن نیست، بسیاری از چهره های بازاریابی محتوا، چگونگی شروع به کار با بازاریابی محتوا و چگونگی تفاوت آن با سایر اشکال بازاریابی را در بر می گیرد.

آیا شما آمادگی کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی محتوا و مختل کردن شیوه انجام کار در حال حاضر دارید؟

امروزه خریداران و مشتریان شما در عصری از فراوانی اطلاعات زندگی می کنند. آنها بیش از هر زمان دیگری توسط پیام های بازاریابی غوطه ور می شوند – بیش از 2900 روزانه برآورد های فعلی. در نتیجه، بازاریابان به دلیل کمبود توجه به چالش کشیده می شوند – این مفهوم که هرچه پیام های بیشتری به مخاطبان شما مجبور به فیلتر کردن شود، رسیدن به آنها سخت تر می شود.

بنابراین چگونه بازاریابی محتوا کمک می کند؟ درست انجام شد، بازاریابی محتوا مارک شما را از آن هزاران پیام بازاریابی بالا می برد و به عنوان درگیری با مشتریان تبدیل می شود. این پیشنهاد در کمپین های ایمیل شما، پیوندی که در آن به اشتراک می گذارید ، در اجتماعی است، وثیقه ای که در رویدادها ارائه می دهید، مطالعه موردی که در وب سایت خود به نمایش می گذارید و گلوله نقره ای که تیم فروش شما برای بستن معامله استفاده می کند.

بامحتوا، پادشاهی کن!

شما می توانید برای مشاوره رایگان تولید محتوای سایت خود، با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09194050757