چرا اینقدر تولید محتوا متنی برای سایت مهم است؟

تولید محتوا متنی برای سایت از این جهت مهم است که به شما کمک می کند مشتریان بالقوه خود را از طریق بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به سمت وب سایت خود جذب کنید. هنگامی که کاربران وارد وب سایت شما می شوند، این محتوا  است که به افراد کمک می کند تا تصمیم بگیرند که برای سفارش خود ثبت نام و ثبت سفارش کنند و اگر محصولی هم برای فروش دارید، محتوا به آنها کمک می کند تا در خرید تصمیم جدی تری بگیرند.

محتوای وب سایت همچنین یک عامل اساسی در ایجاد حضور آنلاین برای تجارت شما می باشد و به همین دلیل می باشد که داشتن یک تیم نویسنده محتوای حرفه ای برای ایجاد تولید محتوای سایت شما منطقی و واجب است.

عناصر اصلی تولید محتوای وب سایت کدامند؟

محتوای سایت، محتوای باکیفیتی است که به طور خاص برای رسیدن به اهداف تجاری شما نوشته می شود. شما برای تأمین نیازهای مختلف و پرداختن به شخصیتهای مختلف مشتری، اغلب به چندین نوع محتوا مختلف احتیاج دارید. یکی از راه های اصلی ایجاد محتوای باکیفیت بالا، استفاده از مطالب بهینه سازی موتور جستجو (SEO) هنگام نوشتن محتوا است. این محتوا باید شامل استراتژی و اهداف، کلمات کلیدی پرکاربرد، رعایت نکات سئو و موارد دیگر باشد. محتوای سایت همچنین شامل تصاویر مرتبط و با کیفیت بالا هم است.

محتوا متنی برای سایت باعث می‌شود که یک‌ وب سایت با فن بیان قوی داشته باشید که توسط آن بتوانید محصولات زیادی را به کاربران به ‌فروش برسانید. کافیست آن را همانند یک انسان ایجاد کنید تا هرچیزی را برای شما به‌ فروش برساند.

احساس نیاز به شناخته شدن، برقراری ارتباط و حضور در یک اجتماع در تمامی انسان‌ها وجود دارد؛ نه‌ تنها انسان‌ها بلکه مولکول‌ها، گلبول‌های سفید و سلول‌های بدنتان نیز در کنار یکدیگر و در یک اجتماع مشغول به فعالیت هستند، پس دیگر از یک انسان چه انتظاری می‌توان داشت؟

سفارش محتوای متنی سایت
سفارش تولید محتوا

چگونه می توان فهمید که کیفیت محتوای متنی سایت من خوب است یا بد؟

روش های مختلفی برای ارزیابی کیفیت محتوای متنی برای سایت وجود دارد. اگر محتوای شما در موتورهای جستجو ظاهر شود و افرادی که آن را پیدا می کنند، جذب مطالب شما شوند، این محتوا به خوبی بهینه شده و برای بازدیدکنندگان مناسب و مفید است. محتوای باکیفیت، با ادبیات مناسب نوشته و خواسته ها و مشکلات کاربران را پاسخ می کند. با بررسی داده های تجزیه و تحلیل هم می توانید کیفیت محتوای خود را نیز ارزیابی کنید. محتوای ضعیف و بد هنگامی تولید می شود که بدون تحقیق درباره موضوع و کلمات کلیدی نوشته شود و این کار باعث می شود بازدیدکنندگان کمتری مطالب شما پیدا و بخوانند.

حضور در اجتماع نه‌ تنها به دنیای واقعی خلاصه نمی‌شود بلکه در فضای مجازی نیز این نیاز وجود دارد و انسان‌ها علاقه دارند تا به شخصیت مجازی خود و کسب ‌وکارشان هویت و اعتبار ببخشند. تولید محتوا متنی برای سایت یا شبکه‌های اجتماعی دقیقاً همین کار را انجام خواهد داد و به هر میزان که بتوانید محتوا باکیفیت‌تری ارائه دهید، اعتبار بیشتری نیز برای خود و کسب ‌و کارتان دریافت می‌کنید.

همان‌ طور که می‌دانید اعتبار باعث اعتماد و اعتماد نیز در نهایت به فروش ختم می‌شود پس اگر می‌خواهید این اعتبار را به کسب ‌و کارتان ببخشید و رنگ و بوی تازه‌ای به آن دهید با مطالعه ادامه این مقاله می‌توانید به شیوه‌ای آسان این ویژگی را دریافت کنید.

چرا باید محتوای متنی سایت خود را به روز نگه داریم؟

از آنجا که گوگل و سایر موتورهای جستجو بر اساس سرچ کلمات کلیدی کاربران، مطالب و محتوا نشان می دهند، بنابراین به روز نگه داشتن محتوا ضروری است. بازدیدکنندگان وبسایت به محتواهایی که دارای ارزش بالایی باشند، بهتر جذب می شوند و اگر محتوای شما قدیمی باشد، کاربران هم انگیزه کمتری برای خواندن آن دارند. پس خیلی مهم است که محتوای وب سایت خود را بروز نگه دارید زیرا الزامات جستجوگرها تغییر می کند تا اطمینان حاصل شود که مطالب شما مفید و بروز بوده و یافتن آن برای کاربران از طریق موتورهای جستجو آسان می باشد.

چرا محتوا متنی برای سئو مهم است؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در واقع بهبود محتوای شما برای دستیابی به رتبه بندی بهتر موتورهای جستجوگر گوگل است. بدون محتوای عالی، سایت شما در نتایج برتر موتور جستجو ظاهر نمی شود. این کار بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه را برای یافتن سایت شما هنگام جستجو دشوارتر خواهد کرد. محتوای خوب هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران بهینه شده است. وقتی از عبارات کلمه کلیدی مناسب در مکان مناسب استفاده می کنید، محتوای شما در جستجوهایی که بیشترین ارتباط را با آنها دارد نشان داده می شود.

بازدیدکنندگان زیاد با فروش انگشت‌ شمار، مشکل کجاست؟

وارد سرچ کنسول می‌شوید و مشاهده می‌کنید که وب‌ سایتتان روزانه بیش از 1000 بازدید و کلیک از نتایج گوگل دریافت کرده است ولی فروشی که از سایت دارید بیشتر از تعداد انگشتان دست نمی‌شود؛ در اینجور مواقع چه حسی به شما دست می‌دهد؟ به نظر شما ایراد از مسئول سئو سایت است؟

قطعاً بالا آمدن در نتایج گوگل حس رضایت‌ بخشی را برای شما ایجاد می‌کند ولی صفحه اول گوگل تضمین فروش بیشتر را به شما نخواهد داد؛ زمانی که هیچ هویت و اعتباری را برای برند و کسب‌ وکارتان ایجاد نکنید تنها تعداد بازدیدکنندگان سایتتان را با تکنیک‌های سئو افزایش دادید و در نتیجه هزینه ترافیک اضافی را به هاستینگ خودپرداخت می‌کنید.

موضوع به اینجا ختم نمی‌شود، به رقیبانتان نیز نگاهی بیندازید! می‌بینید کسانی که حتی دیرتر از شما وارد حوزه کاریتان شدند نتایج بهتری را کسب کردند و فروش خیلی بیشتری دارند، واقعاً مشکل از کجاست؟

محتوا متنی سایت را کمی تمیزکاری کنید!

اینجاست که کسب ‌و کار اینترنتی شما نیازمند تمیزکاری هست و بایستی به آن هویت جدیدی اهدا کنید، تولید محتوا باکیفیت تنها راه‌ حل مشکل شما خواهد بود و می‌توانید با استفاده از آن هویت خود را ایجاد کرده و تعداد فروشتان را بالاتر ببرید.

گول تبلیغات‌هایی که در رابطه با سئو می‌شوند را نخورید؛ سئو تنها یک منبع برای افزایش بازدیدکننده به سایت و اولین مرحله از قیف فروش است، تا زمانی که این بازدیدکننده‌ها را تبدیل به مشتری نکنید نمی‌توانید عدد تعداد فروش روزانه‌ای که در CMS نمایش داده می‌شود را بالاتر ببرید. تنها تولید محتوا باکیفیت آن‌ هم به‌ صورت اصولی می‌تواند فروش‌های انفجاری را برای شما به ارمغان بیاورد. پس همین حالا دست‌به‌کار شوید!

سفارش محتوا متنی

چگونه محتوا متنی تخصصی تولید کنم؟

هرکسی می‌تواند برای سایت و شبکه اجتماعی خود تولید محتوا باکیفیت انجام دهد؛ به‌ قول‌ معروف از تو حرکت از خدا هم برکت، کار نشد نداره و با کمی تلاش، یادگیری و تمرین می‌توانید محتواهای روان، خوانا و جیب پرکنی را برای وب‌سایتتان تولید کنید.

برای یادگیری و انجام تولید محتوا سایت نیازمند زمان و هزینه‌ جهت تهیه دوره‌های آموزشی هستید؛ درصورتی که تبدیل به یک فرد حرفه‌ای در زمینه تولید محتوا شوید بایستی بتوانید هر محتوا 1000 کلمه‌ای را در مدت‌زمان 3 الی 5 ساعت تولید کنید و به‌غیراز آن باید زمانی را صرف پیدا کردن منابع معتبر درزمینه محتوایی که نیازمند تولید آن هستید بکنید.

همچنین خلاقیت، بالا بودن دایره لغات، تسلط به رابط کاربری محتوا و داستان‌نویسی نیز از دیگر ویژگی‌های یک تولیدکننده محتوا حرفه‌ای به‌ حساب می‌آید؛ آیا می‌توانید زمان کافی برای یادگیری این موارد بگذارید؟ مطالعه دستور زبان فارسی و تسلط به آن نیز جزو مسائل مقدماتی برای هر نویسنده است، آیا علاقه به یادگیری آن دارید؟

برای انجام تولید محتوا تخصصی برای وب‌سایتتان نیازمند این هستید که به‌ تمامی مواردی که گفته شد تسلط پیدا کنید تا در نتیجه بتوانید مقالاتی بنویسید که فروش محصولاتتان را افزایش دهد.

ثبت سفارش محتوا سایت

زمان کافی برای یادگیری و انجام تولید محتوا متنی ندارم، باید چیکار کنم؟

درصورتی که یادگیری و انجام فرآیندهای تولید محتوا برای سایت صرفه مادی و زمانی برای شما ندارد می‌توانید درخواست تولید محتوا خود را به سایت یا شرکت‌هایی ارائه کنید که به‌ صورت تخصصی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

برای یافتن بهترین سایت های تولید محتوا بایستی در رابطه با فرآیندهای تولید محتوا شرکت مدنظر تحقیقاتی انجام دهید و از کیفیت محتواهایی که برای شما ارسال می‌کنند اطمینان برقرار کنید.

وب‌سایت بامحتوا جزو شرکت‌هایی به‌حساب می‌آید که بیش از چهار هزار نویسنده حرفه‌ای را در اختیار خود داشته و محتواهایی کاملاً سئو شده در زمینه‌های خدماتی، آموزشی و فروشگاهی به شما ارائه خواهد داد.

بامحتوا در زمره بهترین سایت های تولید محتوا است و از نویسندگان خود قبل از استخدام، آزمونی در جهت تست کیفیت مقالاتشان می‌گیرد. همچنین تمامی محتوای نویسندگان قبل از ارسال به مشتریان توسط ناظران و کارشناسان کیفیتی مورد بازبینی قرار گرفته و درصورتی که محتوا از لحاظ نگارشی، اصول سئو و جذابیت از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد، برای مشتریان ارسال می‌شوند.

سفارش محتوای متنی  سفارش تولید محتوای ماهانه سفارش تولید محتوا سایت

خصوصیات ها مهم بامحتوا را می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1. سرعت‌بالا در ارائه خدمات
2. کیفیت بالا متون
3. قیمت مقرون‌به‌صرفه
4. پشتیبانی 24 ساعته
5. یونیک بودن محتواها
6. محتواهای سئو شده

همچنین درصورتی که قصد دارید تا کیفیت محتواها را تست کنید، بامحتوا می‌تواند یک محتوای رایگان در رابطه با موضوع دلخواهتان تولید کرده و در اختیار شما قرار دهد؛ پس همین الان درخواست تولید محتوا خود را به ما ارسال کنید تا در چند ماه آینده شاهد افزایش فروش سایتتان باشید.

 

بامحتوا، پادشاهی کن!

شما می توانید برای مشاوره رایگان تولید محتوای سایت خود، با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09194050757