چرا پکیج حرفه ای تولید محتوا ماهانه برای وب سایتان مفید است!

تولید محتوای ماهانه

پکیج تولید محتوا ماهانه چیست؟

پکیج تولید محتوا ماهانه، محتوای منظم و مرتبطی است که به صورت تخصصی در طول یک ماه برای وب سایت شما نوشته می شود. این نوع تولید محتوا می تواند بخش جدایی ناپذیر از وب سایت شما باشد که منجر به درآمد بیشتر کسب و کار و بالا بردن رنکینگ وب سایت در موتور های جستجو گوگل شود.

پکیج تولید محتوا متنی یکی از خدمات ویژه بامحتوا می باشد.

بامحتوا توانسته با استفاده از متخصصان بازاریابی محتوایی خود تمامی نیاز شرکت های نوپا، برند ها معروف و استارتاپ ها که برنامه استراتژیک و اهداف مشخصی را دنبال می کنند برطرف نماید.

اهمیت پکیج تولید محتوا ماهانه برای وب سایت ها

تولید محتوا هدفمند، عالی ترین روش برای شرکت ها، استارتاپ ها و کسب و کار آنلاین، که به دنبال بازاریابی خاص و مهم هستند می باشد. تولید محتوای منظم و مرتبط، نه تنها مخاطب وب سایت شما را درگیر خواهد کرد، بلکه قادر است شما را به افراد جدیدی هم برساند. این کار باعث می شود بازدید کنندگان وب سایت شما بالا و جایگاه شما در موتور های جستجوی گوگل ارتقا یابد.

بامحتوا، تولید محتوا ماهانه را که توسط بازاریابان متخصص و حرفه ای تولید می شود را مورد توجه خاص خود قرار داده و این نوع محتوا را به تمامی شرکت ها توصیه می نمایید.

آیا هنوز نگران جایگاه وب سایت خود در گوگل هستید؟ لطفاً با ما در تماس باشید تا دریابید که چگونه می توانید با هزینه مقرون به صرفه جایگاه وب سایت خودتان را در گوگل بالا ببرید.

دو خصوصیات مهم در پکیج تولید محتوا حرفه ای

انتخاب کلمه کلیدی؛ برای انتخاب می توانید از دو روش استفاده کنید:

1) انتخاب کلمات کلیدی توسط  خودتان (کاربران)

2) کلمات کلیدی توسط محتوا نویسان. در این روش سئو کاران وب سایت شما را بررسی و بر اساس خدمات و یا کسب و کاری که دارید تولید می کنند. نکته مهم این است که کلمات کلیدی حتما توسط آنالیز های گوگل بررسی خواهد شد تا بهترین آن ها برای وب سایت شما تولید و نوشته شود.

زمان تحویل سفارشات؛ یکی از مواردی که گوگل بسیار اهمیت می دهد این که است که مطالب نوشته شده را در زمان خاص و مشخص در وب سایت  خود قرار دهید. بعد از مدتی، این کار باعث می شود گوگل کسب و کار، خدمات و یا … شما را به عنوان مرجع یا وب سایت معتبر برای کسب اطلاعات شناسایی کند. برای همین بامحتوا برای تحویل سفارشات محتوا ماهانه خود زمان منظم و مشخصی را اعلام کرده تا هم گوگل و هم کاربران وب سایت شما به عنوان یک وب سایت معتبر شناسایی کنند.

انواع پکیج تولید محتوا ماهانه

بامحتوا با بهره گیری از تجارب بازاریابان حرفه ای و سئو کار خود اقدام به انواع پنل های ماهانه کرده که شرح زیر می باشد؛

  1.   پنل برنزی؛ بازاریابی برای استارتاپ های نوپا
  2.  پنل نقره ای؛ بازاریابی برای استارتاپ ها و شرکت ها
  3.  پنل طلایی؛ راهکار جامع بازاریابی برای برندینگ

یکی از کارهای بسیار مهم در پکیج تولید محتوا این است که می توانید با هزینه مقرون به صرفه، محتوای مرتبط با نیازهای خود دریافت نمایید. نویسندگان بامحتوا با در نظر گرفتن تعداد و طول پست های مرتبط و همچنین کلمات کلیدی مناسب شما را در صدر نتایج جستجو قرار داده تا بتوانید بهترین نتایج ممکن را پیدا کنید.

سفارش تولید محتوا

اهمیت تولید محتوا منظم برای وب سایت ها

محتوای جدید، توسط کاربران فعلی و بالقوه شما و همچنین موتورهای جستجو مشاهده و بررسی خواهد شد. در همین حال، وب سایتی که مرتباً به روز نمی شود، توسط موتورهای جستجو و بازدید کنندگان “مرده” تلقی می شود.

یکی از بهترین راه های ارتقاء وب سایت ها این است که محتوایشان در یک روال ثابت و به طور منظم قرار گیرد.

اگر آگاه شوید که با انتشار محتوا جدید و منظم حتی یک یا دو بار در ماه به بازیدکنندگان وبسایت شما اضافه خواهد شد، پس قطعا ایمان خواهید آورد که تولید کردن چندین محتوا با کیفیت در ماه، به نتیجه بهتر و قوی تری دست خواهید یافت. مطالب با کیفیت، نه تنها به شما در ایجاد آگاهی کمک می کند، بلکه شما را در اهداف SEO و فرصت های ارگانیک برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت شما کمک خواهد کرد.

نکته مهم این است که هر چه محتوا با کیفیت در وبسایت خود داشته باشید تاثیر بیشتری در سئو سایت شما خواهد داشت و هرچه تعداد صفحات بیشتری داشته باشید، فرصت بیشتری برای خواننده و یافتن مخاطبان شما از طریق موتورهای جستجو وجود دارد. البته این کار ساده ای نیست که در عمل باید انجام شود. این نکته  را هم در نظر بگیرید که یک پست عالی مرتبط می تواند بازیدکنندگان بیشتری نسبت به چندین محتوا مورد مشابه بی کیفیت داشته باشد. پس حتما اولویت شما روی کیفیت محتوا باشد نه تعداد محتوا.

آیا تولید محتوا بیشتر برابر است با بازدیدکننده بیشتر؟

هرچه تعداد مقالات بیشتری در یک ماه برای وب سایت خود تولید کنید، قطعا بازدیدکنندگان بیشتری خواهید داشت. این امر به این دلیل است که با الگوریتم های موتور جستجو گوگل که به طور مدام وب سایت ها شما را بررسی و به دنبال مطالب جدید هستند هماهنگ خواهید شد و این اطمینان حاصل می شود که وب سایت شما به طور مداوم در حال رشد و بروزرسانی است.

وب سایت های که به طور متوسط 9 تا 12 بار در ماه یا هر هفته 2 بار تولید محتوا می کنند، چندین برابر بازدیدکننده نسبت به وب سایت های که اصلاً تولید محتوا نمی کنند، یا خیلی کم تولید محتوا می کنن مشاهده می شوند. مشاغلی که به طور منظم و مرتبط  تولید محتوا می کنند بیشترین پاداش را از طرف بازدیدکنندگان و گوگل به دست خواهند آورد.

یک برنامه منظم برای تولید محتوا ایجاد کنید

ایجاد یک برنامه منظم برای تولید محتوا مرتبط باعث افزایش وفاداری برند شما نسبت به مشتری خواهد شد. با این کار وب سایت شما تبدیل خواهد شد به یک مرجع معتبر هم برای کاربران و هم گوگل و مخاطبان شما همیشه انتظار محتوای جدید از وب سایت شما خواهند داشت. این برنامه منظم می تواند به تقویت وب سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو گوگل کمک شایانی نماید. شما می توانید از بخش آموزش تولید محتوا رایگان بامحتوا برای بهتر شد محتوا های خودتان استفاده نمائید.

همیشه کیفیت را قبل از کمیت قرار دهید

تعداد کم تولید محتوا باکیفیت همیشه بهتر از تعداد زیادی تولید محتوا بی کیفیت می باشد. ایجاد تولید محتوا بی کیفیت باعث کاهش قدرت وب سایت شما خواهد شد. هنگام تولید محتوا منظم مهم است که همیشه کیفیت را قبل از کمیت قرار داده و مطمئن شوید که فقط درمورد موضوعاتی که مربوط به خدمات و کسب و کار شما است نوشته شود.

در زمانهایی بنویسید که مخاطبانتان فعال باشند

دانستن این موضوع که مخاطبان شما در چه روزها و ساعتهای هفته فعالیت می کنند، به شما این اطمینان را می دهد که مخاطبانتان بعد از نشر محتوا جدید قطعا بیشترین انتشار کننده آنها باشند. انتشار محتوا در اوج روز می تواند به افزایش بازدیدکنندگان و تشویق بیشتر تعامل کاربران شما کمک شایانی نماید.

نویسنده اختصاصی محتوا داشته باشید

مشاغل با داشتن نویسنده اختصاصی می توانند با حفظ یک برنامه منظم برای تولید محتوا ماهانه خود، به کلی از مشکلات خود پایان بدهند و مهم است که به این برنامه منظم و واقع بینانه پایبند باشید. این تنها کاری است که تجارت شما می تواند بر اساس منابع موجود و ظرفیت کاری شما انجام شود تا به پیشرفت چشم گیر دست یابد.

اگر استارتاپ خود را تازه شروع کرده اید می توانید با نوشتن یک یا دو محتوا جدید در هر ماه برای وب سایت خود شروع کنید و اگر به دنبال برند شدن و افزایش بازدیدکنندگان برای وب سایت خود هستید باید تولید محتوا خود را به یک آژانس بازاریابی دیجیتالی برون سپاری کنید تا تعداد پست های خود را در هر ماه افزایش دهید.

می توانید روی ما حساب کنید همین الان با متخصصان ما تماس بگیرید.

پکیج تولید محتوا ماهانه لطفا کلیک کنید

خصوصیات تیم بامحتوا:

• یونیک بودین متن ها
• تضمین خدمات ( گارانتی 72 ساعته)
• کیفیت بالای متن ها
• قیمت مقرون به صرفه
• تحویل در راس زمان مقرر
• پشتبانی 24 ساعته
• متن ها سئو شده
• سرعت بالا در ارائه خدمات

• تنوع فراوان در انتخاب موضوع
• دسترسی به صدها متخصص تولید محتوا
• دریافت نمونه محتوا رایگان

هزینه محتوا محتوای متنی سفارش محتوا

 

پکیج تولید محتوا چیست؟

پکیج تولید محتوا، مجموعه ای از محتواهاست که به صورت منظم و مرتبط برای موضوع خاص در زمان مشخص، که می تواند بخش جدایی ناپذیر از وب سایت شما باشد می گویند.

هزینه پکیج تولید محتوا چقدر است؟

هزینه تولید محتوا ماهانه یکی از کم هزینه ترین بازاریابی محتوایی است.
هزینه پکیچ های تولید محتوا ؛
1- پنل برنزی؛ بازاریابی برای استارتاپ های نوپا
2- پنل نقره ای؛ بازاریابی برای استارتاپ ها و شرکت ها
3- پنل طلایی؛ راهکار جامع بازاریابی برای برندینگ
یکی از کارهای مهم بامحتوا این است که می تواند با هزینه مقرون به صرفه و متناسب با نیازهای شما خدمات ارائه نماید.

خصوصیات مهم تولید محتوا ماهانه چیست؟

ایجاد یک برنامه منظم برای محتوا مرتبط باعث افزایش وفاداری برند شما نسبت به مشتری خواهد شد.
خصوصیات مهم تولید محتوا:
1- استفاده از کلمات کلیدی مناسب
2- رعایت نکات سئو
3-  ویراستاری متن
4- تضمین کیفیت محتوا
5- استراتژی محتوا
و…

چگونه سفارش تولید محتوا ماهانه ثبت کنم؟

پس از ورود به سایت و ثبت نام، وارد بخش کاربری می شود، روی ثبت سفارش تولید محتوا ماهانه کلیک نمائید و به این راحتی می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

بامحتوا، پادشاهی کن!

شما می توانید برای مشاوره رایگان تولید محتوای سایت خود، با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09194050757