هزینه تولید محتوا متنی در سال جدید چقدر است؟

هزینه تولید محتوا متنی احتمالا پر چالش ترین سوال مطرح شده در ذهن شما می باشد که “چقدر باید هزینه تولید محتوا کنم؟”  تعیین برای هزینه تولید محتوا کار دشواری است خصوصا اگر تازه وارد بازاریابی محتوا شده باشید.

واقعاً یک محتوا خوب چقدر هزینه خواهد داشت؟

این عبارتی است که ما بارها و بارها می شنویم وقتی صحبت از بازاریابی محتوا می شود، متأسفانه هیچ پاسخی وجود ندارد. دامنه هزینه های بازاریابی محتوا در همه جای کشور وجود دارد.

شما می توانید یک فریلنسر پیدا کنید که مایل به نوشتن مقاله با کمترین هزینه باشد یا می توانید سفارش تولید محتوا خود را به آژانس بسپارید تا اهداف شرکت شما را اجرایی کند. همه اینها به بودجه شما و اینکه می خواهید چه کسی را استخدام یا با چه آژانسی همکاری کنید و چه خدماتی را دریافت کنید بستگی دارد.

از بسیاری جهات، هزینه های تولید محتوا به نحوه ایجاد تیم بازاریابی محتوا بستگی دارد. بنابراین بیایید سه نوع اصلی تیم بازاریابی محتوا و استعدادهایی را که برند شما احتمالاً در یک نقطه یا نقطه دیگر به کار خواهد برد، تجزیه کنیم.

هزینه تولید محتوا
هزینه محتوا

سوال بعدی این است که چه کسی را برای همکاری تولید محتوا انتخاب می کنید؟

باز هم، همه چیز در مورد متغیرها است. چه نوع محتوایی ایجاد می کنید – نوشتاری، صوتی، ویدئویی؟ قطعه محتوا چه مدت است؟ چه نوع تحقیق و گزارش اصلی مورد نیاز است – آیا این یک لیست است یا یک ویژگی؟

متغیرهای بسیار و زمان کم، گاهی ممکن است هزینه های تولید محتوا با استراتژی محتوا همپوشانی داشته باشد.

بامحتوا می تواند یک آژانس بازاریابی محتوا خوب برای شرکت شما باشد. بامحتوا بهترین محتوا را برای شما تولید خواهد کرد (از طریق فریلنسرها یا افراد خلاق در آژانس).

در بامحتوا افرادی را که تخصص ویژه ای در تولید محتوا تخصصی در زمینه فعالیت شما دارند در اختیار دارد. این به معناست که ارائه استراتژی های مناسب (بسته به اهداف و هزینه ها)، مدیریت و اجرای کمپین ها (بهینه سازی خلاقانه تولید محتوا با صرفه اقتصادی) و گزارش به موقع این فعالیت ها است. یک متخصص تولید کننده محتوا خوب همچنین باید با تیم استراتژیست و اهداف شرکت هماهنگ باشد تا اطمینان حاصل کند که از بینش تبلیغاتی برای آگاهی از ایده های محتوا برخودار است.

اگر قصد همکاری با آژانس بازاریابی بامحتوا یا مشاور را دارید، می توانید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما: 09194050757 — 09194060676 — 02188416889
شماره واتس آپ و تلگرام: 0919405075

ثبت نام تولید محتوا
هزینه تولید محتوا

 اهمیت تولید محتوا متنی برای وب سایتان چقدر است!

آیا می خواهید در صدر نتایج جستجو گوگل قرار بگیرید؟ به مشتریان بیشتری برسید و به صورت آنلاین درآمد بیشتری کسب کنید؟ بازاریابی محتوا ضروری است. کنجکاوید که بدانید چقدر باید برای هزینه بازاریابی محتوا بپردازید؟

خواندن را ادامه دهید، یا با ما تماس بگیرید، تا در مورد هزینه تولید محتوا برای کسب و کار خود بیشتر بدانید.

وقتی شما تصمیم به اضافه کردن بازاریابی محتوا به اهداف شرکت خود می گیرید حتما اولین چیزی که به ذهن شما می آید هزینه آن می باشد. وقتی شما نیاز مخاطبانتان را به محتوا جدید حس نمایید مطمئنا دیگر به هزینه فکر نمی کنید فقط و فقط به تولید محتوا مرتبط که عامل اصلی رشد شرکت شما خواهد شد فکر می کنید.

لطفا قبل از اینکه به فکر حسابگریهایتان باشید، اهداف شرکت خود را تعیین کنید.

اهداف بازاریابی محتوا شما می تواند موارد زیر باشد:

 • برند سازی محصول
 • افزایش بازدیدکنندگان وب سایت
 • افزایش فروش آنلاین
 • معرفی و مزایای محصول
 • و…

بامحتوا با بررسی کارشناسانه و با به کارگیری 4000 هزار نویسنده محتوا از سراسر کشور توانسته هزینه مقرون به صرفه ای را برای شما مهیا نماید. کافیست ثبت نام کنید و سفارش آنلاین ثبت کنید.

هزینه تولید محتوا
هزینه محتوا

هزینه تولید محتوا به دو عامل مهم بستگی دارد؛

1- تولید محتوایی تالیفی، تالیفی ترجمه ای، ترجمه ای و بازنویسی هر کدام هزینه متفاوتی دارند که بستگی به نیاز شما تولید می شود.

2- دومین عاملی اصلی هزینه، تعداد درخواست محتوا شما می باشد. هر چه تعداد درخواست محتوا شما بیشتر باشد هزینه شما کمتر و البته نتیجه عالی تری بدست خواهید آورد.

درنهایت هزینه تولید محتوا متنی برای یک استراتژی جامع محتوا می تواند براساس بودجه، اهداف کلی و مقیاس کمپین محتوا و شرکت و وب سایت درگیر باشد.

ثبت سفارش تولید محتوا متنی در یک نگاه؛

 1. ثبت نام: یک فرم ساده از مشخصات فردی یا شرکت
 2. ورود به پنل اختصاصی: پس از ورود به پنل شما می توانید از منو سمت راست روی ثبت سفارش تولید محتوا متنی کلیک کنید و سفارش خود را ثبت نمائید
 3. صدور فاکتور: فاکتور به صورت آنلاین و آنی صادر می شود و شما می توانید همان لحظه پرداخت نمائید تا سفارش شما در حال انجام رود.

هزینه تولید محتوا متنی

خصوصیات تولید محتوا متنی:

 • یونیک بودین متن ها
 • تضمین خدمات ( گارانتی 72 ساعته)
 • کیفیت بالای متن ها
 • قیمت مقرون به صرفه
 • تحویل در راس زمان مقرر
 • پشتبانی 24 ساعته
 • متن ها سئو شده
 • سرعت بالا در ارائه خدمات
 • تنوع فراوان در انتخاب موضوع
 • دسترسی به صدها متخصص تولید محتوا
 • دریافت نمونه محتوا رایگان
هزینه تولید محتو چقدر است؟

هزینه تولید محتوا به ازای هر کلمه می باشد که به اضای هر کلمه بین 18 تا 40 متغیر است. این شامل ویرایش، کلمات کلیدی، نکات سئو، عکس و غیره است.

خدمات بازاریابی محتوا را چگونه قیمت گذاری می کنند؟

بیشتر بازاریابان فقط به عنوان محتوای اصلی (کلمه یا ویدیو) به هزینه محتوا نگاه می کنند، چیزی که است بسته به پیچیدگی محتوا و نیازهای کسب و کار برای هر محتوا می باشد.

چگونه می توانم ثبت سفارش تولید محتوا کنم؟

روی گزینه عضویت و ثبت نام کلیک کنید فرم ساده رو پر کنید بعد از پر کردن وارد پنل کاربری خودتون می شود از منو سمت راست می توانید سفارش خود را ثبت کنید.
فاکتور سفارش شما به صورت آنلاین صادر خواهد شد.

بامحتوا، پادشاهی کن!

شما می توانید برای مشاوره رایگان تولید محتوای سایت خود، با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09194050757