بررسی انواع خدمات تولید محتوای سایت و تاثیر آن

خدمات تولید محتوای سایت، یکی از تخصصی ترین خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ محسوب میشود. چرا که تولید محتوا به عنوان هوشمندانه ترین روش برای افزایش بازدید مخاطبان، نیاز به تجربه، دانش به روز و مهارت بالایی دارد.

بی شک خدمات تولید محتوا باید از سوی کارشناسان محتوا، یعنی افرادی که سال ها در این زمینه فعالیت دارند؛ ارائه بشود تا کسب و کار به اهداف و نتایج مطلوب دست پیدا کند.

حال اگر قصد دارید میزان بازدید سایت خود را بالا ببرید و به تبع به سودآوری برسید و نزد گوگل اعتبار پیدا کنید؛ پس باید آستین هایتان را بالا بزنید و برای سفارش تولید محتوا دست به کار شوید. ما یعنی تیم متخصص بامحتوا، به پشتوانه کارشناسان محتوا، دانش و تجربه های زیادی که در این سال ها کسب کرده ایم؛ میتوانیم خدمات تولید محتوا را به شمایی که هدفتان رسیدن به جایگاه برتر گوگل است؛ ارائه دهیم.

خدمات تولید محتوای سایت، پلی برای رسیدن به موفقیت

محتوا پادشاه است ” از این جمله بیل گیتس، بیش از دو دهه میگذرد. مفهوم این جمله آنقدر مهم است که باید آن را با طلا نوشت. فرض کنید شما سایتی را در بهترین سطح گرافیک تولید کرده اید؛ بخش ها و دیزاین وب سایت آنقدر شیک است؛ که آدم دلش نمی آید از سایت خارج شود. اما چند سوال؟

• کاربر از چه راهی قرار است به این سایت برسند؟
• با چه ترفندی قرار است مخاطبان زیادی به سایت شما جذب شوند؟
• چگونه مخاطبان به محصولات و خدمات شما دست پیدا میکنند؟
• اصلا چگونه قرار است بازدید شما بالا رود و سایتتان اعتبار گیرد؟

جواب همه ی این سوال ها، دریافت خدمات تولید محتوا است. بله شما با تولید محتوا میتوانید بدون دردسر به برندسازی خود کمک کنید؛ باعث افزایش بازدید سایت خود شوید؛ مخاطبان را به مشتری و مشتریان را به مشتریان وفادار و بالقوه تبدیل کنید و در نهایت به سود و درآمد مطلوب دست پیدا کنید.

جواب همه ی این سوال ها، دریافت خدمات تولید محتوا است. بله شما با تولید محتوا میتوانید بدون دردسر به برندسازی خود کمک کنید؛ باعث افزایش بازدید سایت خود شوید؛ مخاطبان را به مشتری و مشتریان را به مشتریان وفادار و بالقوه تبدیل کنید و در نهایت به سود و درآمد مطلوب دست پیدا کنید.

انواع خدمات تولید محتوای سایت

خدمات تولید محتوا عبارتند از:

1. خدمات تولید محتوای متنی
2. خدمات تولید محتوای ویدیویی
3. خدمات تولید محتوای تصویری
4. خدمات تولید محتوای صوتی

هر یک از انواع تولید محتوا، قطعا اصول و فوت و فن های خودش را دارد. اما لازم است بدانید که در بین آن ها خدمات تولید محتوای متنی حرف اول را میزند. این محتوای متنی است که میتواند مخاطب را برای خرید، سفارش، عضویت، ثبت نام و… ترغیب کند.

سایت بدون محتوا = روبرو شدن به بن بست

اگر بهتر بخواهیم ارزش تولید محتوای متنی را برای شما در یک جمله خلاصه کنیم؛ باید بگوییم که سایت بدون محتوا بی شک به بن بست برخورد میکند. در واقع محتوا متنی خوراک اصلی سایت شما است و مابقی انواع محتوا می‌تواند در جهت افزایش میزان نرخ کلیک و ماندگاری در سایت را بیشتر کنند.

پس با این حساب میتوان نتیجه گرفت که برای رسیدن به هدف باید تمام توان و زمان خود را برای تولید محتوا خرج کنید. اما از آنجایی تولید محتوا، مهارت و دانش بالایی را می طلبد و یادگیری آن بسیار زمان بر است و از سویی هم استخدام نویسنده سایت، هزینه زیادی دارد؛ پس روش منطقی و هوشمندانه این است که از بین گزینه های موجود؛ خدمات تولید محتوا را انتخاب کنید.

با تولید محتوا میتوانید در سایت پادشاهی کنید و شاهد جذب روزانه و رو به رشد مخاطبان سایت شوید. محتوا مانند بذری می ماند که همیشه سبز میشود و شما تا ابد میتوانید از آن برداشت کنید.

انواع خدمات تولید محتوای متنی

انواع خدمات تولید محتوای متنی بسته به اهداف شامل موارد زیر میباشد؛

• خدمات تولید محتوای متنی عمومی
• خدمات تولید محتوای متنی تخصصی
• خدمات تولید محتوای متنی تبلیغاتی و رپورتاژی
• خدمات تولید محتوای متنی برای محصول و خدمات

به طور کلی خدمات تولید محتوا ممکن است هم جنبه تخصصی داشته باشد و هم جنبه عمومی و حتی جنبه تبلیغاتی و ویژه برای محصول. این یعنی اینکه ممکن است سایتی برای جذب بیشتر مخاطب، به هر نوع محتوای متنی نیاز داشته باشد و به طور کاملا حرفه ای هر یک از آن ها را پوشش دهد.

حال باید بگوییم که شما بعد از ثبت سفارش تولید محتوا، نویسندگان و کارشناسان محتوا طبق هدف و نیازسنجی که صورت گرفته است؛ دست به قلم شده و محتواهایی باکیفیت، سئو شده و منحصر به فرد تولید میکند. محتواها به شکلی تولید میشوند که مخاطبان با آن ها تعامل برقرار نمایند و ذهنشان را درگیر کند.

5 دلیل استفاده از خدمات تولید محتوا برای سایت

1. بهبود سئو سایت
مهم ترین مزیت و اهمیت تولید محتوا بهبود سئو سایت است. البته اگر طبق به روزترین فاکتورهای سئو انجام شود.

2. کمک به برندسازی
با خدمات تولید محتوا شما به راحتی میتوانید برند خود را به صورت حرفه ای تر به طیف گسترده ای کاربران در سراسر دنیا معرفی کنید.

3. تعریف مخاطب هدف برای محتوا
شما با تولید محتوا میتوانید نظر هر قشر از مخاطبان، با هر سلیقه ای، به سایت خود جلب کنید.

4. ایجاد مزیت رقابتی
با خدمات تولید محتوا میتوانید از سایت ها و رقبای خود جلو تر قدم بردارید و در میدان رقابت با قدرت حضور پیدا کنید.

5. بازاریابی ویروسی
شما میتوانید با تولید محتوای باکیفیت و منحصر به فرد میتواند بازاریابی دهان به دهان یا همان ویروسی را هم انجام دهید. یعنی به دلیل داشتن محتواهای یونیک و به درد بخور میتوانید سر زبان ها بیفتید.

خدمات تولید محتوا از سوی بامحتوا در زمینه های تخصصی زیر ارائه می گردد:

• تولید محتوا برای سایت‌های خدماتی
• تولید محتوا برای سایت‌های خبری
• تولید محتوا برای سایت‌های فروشگاهی
• تولید محتوا برای سایت‌های گردشگری
• تولید محتوا برای سایت‌های علمی
• تولید محتوا برای سایت‌های شخصی
• تولید محتوا برای سایت‌های دانشگاهی
• تولید محتوا برای سایت‌های آموزشی
• تولید محتوا برای سایت‌های پزشکی
• تولید محتوا برای سایت‌های حقوقی
• تولید محتوا برای سایت‌های املاکی
• تولید محتوا برای سایت‌های ارزهای دیجیتال
• تولید محتوا برای سایت‌های فرهنگی
• و…

ویژگی های خدمات تولید محتوا باکیفیت و منحصر به فرد

1- انتخاب یک موضوع و کلمه کلیدی پربازدید
2- نوشتن عناوین جذاب
3- نوشتن زیر عنوان های سئو شده و هدفمند
4- استفاده از تصاویر باکیفیت و مرتبط
5- رعایت اصول نگارشی
6- بررسی محتوای رقبا
7- شناخت علایق و ایجاد پرسونای مخاطب
و…

توصیه بامحتوا به شما افراد هدفمند

ما و همه ی افرادی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ دستی بر آتش داریم؛ توصیه میکنیم که تولید محتوا را جدی بگیرید و به هیچ عنوان از آن غافل نشوید. به محتوا باید به چشم یک سلاح قدرتمند و موثر نگاه کنید. بدون اغراق اگر یک استراتژی درست داشته باشید و به طور منظم و مداوم محتوا تولید کنید؛ میتوانید جایگاه خود را در گوگل ارتقا دهید و به هدفتان برسید.

بامحتوا، پادشاهی کن!

شما می توانید برای مشاوره رایگان تولید محتوای سایت خود، با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09194050757