آیا تولید محتوای متنی اهداف شما را به واقعیت تبدیل می کند؟

تولید محتوا متنی

تولید محتوای متنی پادشاه است! در دنیای امروز که تمامی خدمات آنلاین شده، تولید محتوای متنی و بازاریابی محتوا برای رسیدن به رتبه بالا گوگل، مهم ترین بخش یک وب سایت با اهداف مشخص است. به جرات میتوان گفت که تنها بازاریابی محتوا و تولید محتوا برای محصول و یا خدمات است که می تواند شما را به تمامی اهدافتان نزدیک و نزدیک تر کند. اینجاست که تولید محتوا متنی برای موفقیت یک وب سایت ضروری میشود. پس اگر شما هم می خواهید که:

 1. در صدر نتایج موتور جستجو گوگل قرار بگیرید!
 2. درآمد بالایی برای کسب و کار آنلاین خود دست پیدا کنید!
 3. و یا مشتریان شناخت بیشتری از برند و محصولات شما داشته باشند!

بی شک سفارش تولید محتوا متنی، یکی از موثرترین راهها برای افزایش ترافیک و بازدید کنندگان سایت است که با افزایش رتبه وبسایت شما در نتایج موتورهای جستجو محقق می شود.

شما در مقاله تولید محتوای متنی قرار است با چه چیزهایی آشنا شوید:

 1. محتوا چیست و تاریخچه آن به چه زمانی بر میگردد؟
 2. منظور از محتوای متنی چیست؟
 3. تولید محتوای متنی چیست؟
 4. انواع تولید محتوای متنی
 5. اهداف مهم تولید محتوای متنی
 6. مزایای تولید محتوای متنی
 7. چرا همین حالا باید تولید محتوا را شروع کنیم؟
 8. تکامل تولید محتوای متنی
 9. خدمات تولید محتوای متنی
 10. مهمترین مزایای برون سپاری محتوا چیست؟
 11. ثبت سفارش تولید محتوای متنی در آژانس بامحتوا
 12. خدمات تولید محتوا در آژانس با محتوا شامل چه مواردی می شوند؟
 13. ثبت سفارش در تولید محتوای متنی در آژانس بامحتوا

محتوا چیست؟ و تاریخچه آن به چه زمانی بر میگردد؟

مطمئناً می دانید محتوا چیست؟ اما در ادامه مطالب را به اختصار توضیح خواهیم داد. هر آنچه در اطراف خود می بینید نمونه محتوا است. میلیون ها سال پیش، افرادی که در غارها زندگی می کردند، اشکال مختلفی را بر روی دیواره های غار نقاشی می کردند تا مفاهیم را به دیگران منتقل کنند. این اشکال به نوبه خود محتوا تصویری در نظر گرفته می شوند زیرا پیامی را منتقل می کنند و با دیگران تعامل دارند.

کمی جلوتر که برویم، متون منتشر شده در روزنامه را می توان نمونه تولید محتوا نیز نامید. در حال حاضر، متن روی جلد بیسکویت، قبض آب و برق، رسیدی که از رستوران دریافت می کنیم و حتی حرکاتی که ناشنوایان برای انتقال مفاهیم از آن استفاده می کنند، می تواند همگی یک نمونه محتوا محسوب شود.

به طور کلی، محتوا چیزی است که پیامی را به دیگران منتقل می کند و برای طرف مقابل به راحتی قابل درک است.

منظور از محتوای متنی چیست؟

متن به معنای ترکیب کلمات و ایجاد پیام و انتقال آن به مخاطب مورد نظر است. تولید محتوای متنی به معنای نوشتن درباره یک موضوع خاص است. اما  انواع محتوای متنی که برای هر کسب و کار و موضوعی نوشته می شود باید با هدف جذب مخاطب و ارتقا در رشد و توسعه تجارت شما باشد.

ممکن است به خود بگویید که مردم در حال حاضر علاقه ای به خواندن متن ندارند و بیشتر به محتوای گرافیکی یا ویدیویی علاقه مند هستند. این درست است، اما بیشتر مخاطبان خبره علاقه مند به خواندن محتوای متنی هستند. با این حال، آنها هر محتوای متنی را قبول نمی کنند. چرا که محتوای متنی برای چنین افرادی باید غنی، پربار و شامل اطلاعات مفید باشد و بسیار هوشمندانه نوشته شود.

چنین محتوا متنی برای این افراد، که موضوعی را به طور کامل توضیح داده اند و تمام جوانب آن را پوشش می دهند و به تمام سوالاتشان در وب سایت شما پاسخ داده می شود؛ جذاب هستند و در نهایت افراد پس از خواندن آن محتوای متنی به وب سایت های دیگر مراجعه نمی کنند که این قطعا به نفع شما تمام خواهد شد.

تولید محتوا سایت

تولید محتوای متنی چیست؟

“بامحتوا، پادشاهی کن!!!”

تولید به معنای واقعی کلمه به معنای ایجاد، آفرینش و تولد است. بنابراین، اصطلاح تولید محتوا به معنای محتوای ارزشمند، با کیفیت و منحصر به فرد است که برای مخاطبان هدف خود ایجاد می شود. برای تولید محتوای منحصر به فرد، می بایست در مورد نیاز و نگرانی مخاطب و اینکه چگونه می توان با تولید محتوای مناسب، تمام سوالاتی را که در ذهن دارند، برطرف کرد و تجریه و تحلیل جامع کرد.

همیشه به خاطر داشته باشید که برای تولید محتوای متنی هرچه بیشتر و بهتر به نیازهای مخاطب پاسخ دهید، می توانید مخاطبان بیشتری را به سمت تجارت خود جذب کنید. به همین دلیل است که  بسیاری از مدیران وب سایت اکنون به سمت تولید محتوا و سفارش تولید محتوای متنی رفته اند. اما همیشه این سوال در ذهن آنها وجود دارد که تفاوت بین جمع آوری محتوا و تولید محتوا چیست؟ جمع آوری محتوا به معنای جمع آوری چندین مقاله از چندین سایت یا کتاب و اصلاح بخشی از آنها است، اما تولید محتوا به معنای تولید نویسنده محتوا بر اساس مهارت، تجربه، خلاقیت و نوآوری است.

برای تولید محتوا برای محصول، تولید محتوا برای خدمات، تولید محتوای علمی و تالیفی و … نویسنده سعی بر تولید محتوای منحصر به فرد و یونیک یا همان واحد را دارد. لازم به ذکر است که جمع آوری محتوا در کوتاه مدت ممکن است از نظر هزینه و زمان برای یک مدیر سایت مفید باشد اما در دراز مدت بی شک به آنها آسیب می رساند. اما چرا؟

در بازاریابی محتوا با اطلاعات زیاد، اگر محتوایی که وب سایت ایجاد می کنید نوآورانه و جذاب نباشد، نه تنها مخاطب را دفع می کنید، بلکه از موتورهای جستجو نیز نظرات منفی دریافت خواهید کرد. ممکن است از خود بپرسید که این ربطی به موتورهای جستجو دارد یا موتورهای جستجو فقط یک ربات هستند و نمی توانند تفاوت بین محتوای تولید شده و محتوای کپی شده یا ویرایش شده و همچنین انواع محتوای متنی را تشخیص دهند. اما این یک باور اشتباه است.

الگوریتم Google Panda بسیار هوشمند است و به راحتی محتوای منحصر به فرد را تشخیص می دهد. این الگوریتم پارامترهای زیادی را در نظر می گیرد تا از بین انواع محتوای متنی، تصویری و حتی صوتی، محتوای تکراری را تشخیص دهد. یکی از این موارد میزان علاقه کاربران به محتوایی است که شما تولید کرده اید. این الگوریتم به راحتی تشخیص می دهد که محتوای شما چقدر برای مخاطبان ارزشمند است.

بنابراین، شما باید محتوا را کاربرپسند کنید و تا آنجا که ممکن است، سوالاتی را که در ذهن مخاطبان است حل کنید. برای پاسخ به این سوالات، می توانید از تولید محتوای ویدئویی، متن صوتی، گرافیکی و غیره استفاده کنید. از هر مدلی که استفاده می کنید باید پاسخگوی سوال مخاطب شما باشد.

تاکنون امیدواریم که شما تولید محتوا را کاملاً درک کرده باشید، اما در ادامه می خواهیم در مورد انواع  و اهداف تولید محتوای متنی صحبت کنیم. آشنایی با آنها برای سفارش تولید محتوا بسیار اهمیت دارد. پس با هم میخوانیم.

انواع مختلف تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی را می توان در چندین دسته قرار کرد، از جمله موارد زیر:

 1. تولید محتوای متنی عمومی
 2. تولید محتوای متنی تخصصی
 3. تولید متن شبکه های اجتماعی
 4. تولید متن تبلیغاتی
 5. تولید محتوا برای محصول و خدمات

اگر از منظر موتورهای جستجو به آن نگاه کنیم، موتورهای جستجو از جمله گوگل همچنان به محتوای متنی اهمیت می دهند. بنابراین قبل از تولید محتوای متنی، باید ابتدا با جستجوی کلمات کلیدی یا عبارات، یک استراتژی هوشمندانه ای را پیاده سازی کنید. پس در جواب به این سوال رایج که اولین گام برای تولید یک متن چیست، باید بگوییم که ایجاد یک استراتژی مناسب مهم ترین قدم برای شروع نوشتن محتوای متنی است.

برای تولید محتوای متنی می توانید این کار را با استفاده از ابزارهای موجود در اینترنت مانند،  Google Keyword  Planner ، Google  استفاده کنید و همچنین با استفاده از ابزارهای مرتبط کلمه مانند Kwfinder ، lsiGraph ، … می توانید تمام کلمات مرتبط را پیدا کرده و سپس نوشتن محتوا را شروع کنید.

اگر به درستی از این ابزارها استفاده کنید، خواهید فهمید که مخاطبان شما در اینترنت به دنبال چه هستند و متناسب با آن شروع به نوشتن می کنید. از این رو این مدل تولید محتوا بهینه سازی شده برای موتور جستجو نامیده می شود که در اصلاح تخصصی به آن تولید محتوای سئو شده گفته میشود.

توجه توجه: نکته دیگر این که ترجمه متن نباید به عنوان راهی برای تولید محتوا در نظر گرفته شود. همانطور که گفتیم، الگوریتم های موتور جستجو بسیار هوشمندتر از همیشه هستند و به راحتی می توانند ترجمه یا کپی بدون انواع محتواهای متنی، تصویری و … را براساس ساختار یک محتوا و کلمات استفاده شده در آن تشخیص دهند. بنابراین در تولید محتوای متنی خود بسیار مراقب باشید تا از نظر گوگل کپی به حساب نیاید.

 اهداف مهم تولید محتوای متنی

 1.  رتبه بندی در نتایج جستجو گوگل
 2.  ارائه آموزش های مختلف بازدیدکنندگان
 3. درگیر کردن تعاملات اجتماعی کاربران
 4. برای به دست آوردن لینک های بیشتر
 5. تفریح و سرگرم کردن مخاطبان
 6. و…

این ها اهداف تولید محتوای متنی است که تیم بامحتوا با پشتوانه ی تجارب بالایی که در این سال ها کسب کرده است؛ قادر است به قدرت شما را در جهت اهداف گسترده بازاریابی وب سایتان یاری کند. فقط کافی است همین حالا ثبت نام کنید و سفارش تولید محتوای متنی را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

مزایای تولید محتوای متنی

 1. انتخاب به عنوان سایت مرجع
 2. جذب مخاطب بیشتر
 3. جذب مشتری های بالقوه
 4. بهبود و ارتقاء رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو
 5. امکان اشتراک گذاری زیاد در سایر شبکه های اجتماعی
 6. کمک به برند سازی و افزایش مارک تجاری
 7. رشد و توسعه تجارت
 8. مقرون به صرفه بودن هزینه تولید محتوای متنی

چرا همین حالا باید تولید محتوا را شروع کنیم؟

• رقبا هر روز به وبلاگ های خود محتوا اضافه می کنند.
• الگوریتم های Google به محتوای منحصر به فرد اهمیت زیادی می دهند.
• شما مخاطبان زیادی را جذب خواهید کرد.
• شما مخاطب سایت را به مشتری و مشتری وفادار تبدیل خواهید کرد.
• شما بعد از مدت کوتاهی به درآمد خواهید رسید.

تکامل تولید محتوای متنی

دنیای دیجیتال به سمت تولید محتوا و بازاریابی محتوا در حال حرکت است. بنابراین مدیران وب مجبورند زمان زیادی را صرف تولید محتوا برای تجارت خود کنند. در حال حاضر، وب سایت ها و برنامه ها از متن، ویدئو، گرافیک، صوتی و سایر مطالب برای جذب مخاطب متناسب با نیاز آنها استفاده می کنند. اما با سفارش تولید محتوا میتوان روند سرعت بازاریابی و رسیدن به اهداف را افزایش داد.

لازم به ذکر است که هنگام راه اندازی وب سایت برای کسب و کار خود، در صورت عدم وجود محتوای سایت، نباید انتظار بازدید کننده زیاد داشته باشید. همچنین، اگر محتوایی که تولید می کنید جذابیتی نداشته باشد، مخاطب را به جای جذب مخاطب به سمت تجارت خود، بی شک دفع خواهید کرد.

علاوه بر اینها ممکن است به فکر تولید محتوای مشابه تولید شده توسط یک رقیب جهت جذب مخاطبان زیادی بیفتید. اما باید بدانید که حتی اگر مخاطب متوجه کپی بودن آن نشود، قطعا احساس می کند که تجارت شما برای آنها هیچ نوآوری نداشته و به همین دلیل برای ماندن در سایت بی رغبت میشود. و جدا از این ها، بی شک گوگل شما را به جهت کپی برداری جریمه خواهد کرد.
بنابراین، محتوایی که تولید می کنیم باید کاملاً مطابق با نیازها و خواسته های مخاطبان و به روشی منحصر به فرد باشد.

خدمات تولید محتوای متنی

تیم بامحتوا تخصصی ترین مرکز بازاریابی محتوایی کشور که با بیش از 4000 هزار نویسنده محتوا، سئو کار و با پشتیبانی 24 ساعته، خدمات تولید محتوا را در کیفیت بالایی ارائه می کند. تیم متخصص بامحتوا با دسته بندی کردن نویسندگان خود از طریق آزمون های آنلاین توانسته بهترین نویسندگان محتوا را از سراسر کشور گرد هم آورد جمع آوری کرده تا علاوه بر ارائه متن باکیفیت و یونیک، هزینه مقرون به صرفه ای را برای مشتریان خود در نظر بگیرد.

با محتوا اعتماد مشتری و اعتبار برند را محقق سازید

محتوای عالی تجربه مثبتی را برای مشتریان بالقوه و فعلی ایجاد می کند. یک تجربه رضایت بخش، افراد را به سمت کسب اطلاعات بیشتر، ایجاد رابطه و ایجاد اعتماد با هر بار مراجعه، سوق می دهد. چرا که قبل از اینکه مشتری با یک فروشنده صحبت کند، محتوای متنی می تواند به تمامی سوالات آنها پاسخ دهد. با دادن محتوای ارزشمند بدون درخواست، مخاطب توصیه های شما را حتما معتبر می بیند.

از طریق تولید محتوای باکیفیت، مشتریان درک درستی را از تجارت شما پیدا خواهند کرد. اگر درباره محصولات یا خدماتی که کاربران به دنبال آنها هستن بنویسید و برند خود را معرفی کنید، به احتمال زیاد با نام تجاری شما همسو خواهند شد. هنگامی که آنها آماده خرید و یا سفارش خدمات می شوند، شرکت شما که از قبل به عنوان منبع معتبر در ذهن آنها نقش بسته، فکر می کنن.

 آیا محتوای تولید شده باید یونیک باشد؟

هر محتوا با توجه به موضوع و کلمه کلیدی که شما دارید، باید بصورت یونیک نوشته شود. خواه خودتان محتوا را می نویسید یا به سراغ سفارش تولید محتوا میروید و برون سپاری می کنید.

نکته مهم: به هیچ عنوان از متن های کپی شده از وب سایت های دیگر استفاده نکنید چون گوگل در کمترین زمان ممکن متوجه این موضوع خواهد شد و این یک نمره منفی بزرگی برای وب سایت شما ثبت خواهد شد و بعد از چند بار وب سایت شما را گوگل اسپم خواهد کرد و در نتیجه هر چه رشته بود، پنبه خواهد شد.

محتوای سئو شده = رتبه بالا در گوگل

گوگل الگوریتم های SEO خود را چندین بار در سال تغییر می دهد و حتی برای بزرگترین شرکت ها نیز دشوار است که از فاکتورهای به روز seo مطلع شوند. با این حال، بیشتر کارشناسان اتفاق نظر دارند که در طول این تغییرات، با پیداسازی یک استراتژی هوشمندانه، قطعا نتایج ثابتی را ارائه می دهد.

برای تولید محتوای سئو شده، به درک استراتژی کلمات کلیدی، شناخت، تجزیه و تحلیل کلمات پرسرچ نیاز است. اما نویسندگان با تجربه از پر کردن کلمات کلیدی در متن ها خودداری می کنند. در عوض، آنها با احتیاط از یک استراتژی کلمه کلیدی استفاده می کنند که ضمن آگاهی و آموزش همزمان خوانندگان خود، آنها را به موتورهای جستجو اطلاع می دهد.

با ارائه اطلاعات مفید، مرتبط و با کیفیتی که از عبارات کلیدی هدفمند و پرسرچ استفاده شده باشد بدون شک کاربران وب سایت شما لذت خواهند برد. اکنون لازم است خاطر نشان کنیم که با تیم متخصص بامحتوا میتوانید خیال خود را بابت تولید محتوای سئو شده و باکیفیت راحت کنید. تمام محتوای تولید شده توسط نویسندگان بامحتوا برای موتورهای جستجو طبق به روزترین فاکتورها و استانداردها بهینه سازی شده است.

بهینه سازی محتوا به شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان وب سایت شما افزایش یافته و رتبه شما در گوگل بهبود یابد. جالب است بدانید که سئوکاران در این زمینه گفته اند که: “کاش زودتر آنها را می دانستیم”

مهمترین مزایای برون سپاری محتوا چیست؟

اگر می خواهید وارد بخش بازاریابی محتوا شوید اما وقت و تخصص لازم برای تولید محتوای تخصصی را ندارید، برون سپاری به شرکت های معتبر، بهترین و سریع ترین روش برای بهرمندی از مزیت های تولید محتوا است.

چرا برون سپاری در بازاریابی محتوای منطقی است؟

1- وقت بیشتری برای انجام کار در زمینه استراتژی و سایر فعالیتهای تجاری خود دارید.

2- می توانید در یک بازه زمانی خاص مطالب بیشتری را انتشار دهید و سریع رشد کنید.

3- هزینه برون سپاری محتوا ارزان تر از استخدام نویسنده تمام وقت است .

4- برون سپاری گزینه انعطاف پذیرتری در محتواست.

5- شما می توانید از ایده های تازه و دیدگاه های متنوع بهره مند شوید.

6- شما می توانید سریعتر و کارآمدتر محتوا خود را تولید و منتشر کنید.

7- به کارشناسان مختلف و بسیار با تجربه دسترسی پیدا میکنید.

8- می توانید مخاطبان گسترده تری را برای وب سایت خودتان پیدا کنید.

9- می توانید انواع مختلفی از محتوا را تجربه کنید.

10- شما می توانید با سرعت بازگشت سرمایه را تجربه کنید.

11- شما می توانید استراتژی بازاریابی خود را اجرا و اهداف آن را سریعتر برآورده کنید.

فواید تولید محتوا بسیار زیاد است، افرادی که وقت و منابع لازم برای نوشتن و محتوا را ندارند بهترین کار سفارش تولید محتوا برون سپاری به شرکت های معتبر است.
آژانس بازاریابی بامحتوا به شما کمک می کند محتوایی با کیفیت تر تولید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید تا موقعیت بهتری را برای دستیابی به اهداف تجاری خود دست یابید. سفارش تولید محتوای متنی برای شمایی که قصد دارید در کمترین زمان به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنید؛ بهترین گزینه است.

ثبت سفارش تولید محتوای متنی در آژانس بامحتوا

 1. ثبت نام: یک فرم ساده از مشخصات فردی یا شرکت را پر کنید.
 2. ورود به پنل اختصاصی: پس از ورود به پنل شما می توانید از منو سمت راست روی ثبت سفارش تولید محتوا ( متنی، ماهانه) کلیک کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.
 3. صدور فاکتور: فاکتور به صورت آنلاین و آنی صادر می شود و شما می توانید همان لحظه پرداخت نمایید تا سفارش شما در حال انجام قرار گیرد.

سفارش تولید محتوا متنی

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژیکی است که بر روی ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار برای جذب و حفظ مخاطب تمرکز دارد که در نهایت منجر به سودآوری بیشتر کسب و کار شما خواهد شد.

فراموش نکنید که محتوای مفید باید هسته اصلی بازاریابی شما باشد. به طور خاص، سه دلیل اصلی برای شرکت هایی که از بازاریابی محتوا استفاده می کنند وجود دارد:

 1. افزایش فروش
 2. صرفه جویی در هزینه
 3. وفادار کردن مشتری ها

بازاریابی بدون محتوای عالی غیرممکن است.

شما به جای اینکه محصولات یا خدمات خود را به طور خلاصه تعریف کنید، باید محتوای کاملاً مرتبط و مفیدی را در اختیار مشتری خود قرار دهید تا به آنها در حل مشکلات به وجود آمده کمک کرده باشید و آن ها را از طریق تولید محتوا، بعد از رفع مشکل و پاسخ به سوالات، به سفارش ترغیب کنید.

صرف نظر از اینکه از چه نوع تاکتیک هایی بازاریابی استفاده می کنید، بازاریابی محتوا باید بخش جدا ناپذیر کسب و کار شما باشد تا بتوانید به تمامی استراتژی های شرکت خود دست پیدا کنید.

محتوا حال و آینده بازاریابی کسب و کار شما هستند

برگردید و یک بار دیگر تعریف بازاریابی محتوا را بخوانید، اما این بار موارد مهم و ارزشمند را حذف کنید. این تفاوت بین بازاریابی محتوا با سایر متن های اطلاعاتی ساده است که شرکت های بی تجربه دریافت خواهید کرد. اما خدمات بازاریابی محتوا وسیع تر، تخصصی تری و هوشمندانه تر است که از سوی شرکت باتجربه ای همچون بامحتوا ارائه میشود.

 
شرکت ها دائماً اطلاعات ساده و خام را برای ما ارسال می کنند که در بیشتر مواقع چندان مرتبط و ارزشمند نیستند که به آن هرزنامه گفته میشود و نویسندگان، متخصصان تولید محتوا و سئوکاران، آن ها را به محتوایی ارزشمند و جذاب تبدیل میکنند. در حال حاضر بازاریابی محتوایی، روی مشتریان که به صورت آنلاین جستجو می کنند، تمرکز دارد. به طور مثال:
 
به آخرین باری که برای یافتن اطلاعات نیاز داشتید، فکر کنید. مثلا می خواستید بهترین رستوران کبابی تهران را پیدا کنید و سفارش دهید و یا به دنبال کفش یا لباس ورزشی مارک خاصی بوده اید.
 
سوال: اولین جایی که به دنبال خواسته های خود می گردید کجاست؟
 
حتما رایانه یا تلفن همراه خود را برداشته و در Google سرچ کردید. این امر منطقی خواهد بود زیرا 93 درصد از تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شوند.
با توجه به توضیحات بالا، وقتی کسب و کار آنلاین خود را جستجو می کنید، دوست دارید در صدر نتایج جستجو گوگل باشید تا کاربران زودتر از بقیه ی رقبا، وب سایت شما را پیدا کنند. بازاریابی محتوا، همراه با نقشه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) می تواند شما را به اهدافتان برساند.
 
لازم به ذکر است که استراتژی و بازاریابی محتوا برای انواع شرکت ها و صنایع مختلف متفاوت است. مثلا انواع تولید محتوای متنی، تصویری و … برای شرکتی که تازه راه اندازی شده به دنبال شناخت و برند سازی محصول خود می باشد و یا برای شرکتی که برند تثبیت شده دارد به دنبال برجسته کردن مزایای محصولات شرکت خود می باشد و اهداف دیگر، متفاوت است.
شما هم می توانید برای محصول و یا خدمات خود اهداف خاصی را مشخص کنید و طبق آن به سراغ سفارش تولید محتوا بروید.
حالا که می دانید چرا کسب و کار شما به تولید محتوای بکر و بازاریابی محتوا نیاز دارد، حتماً به دنبال برنامه محتوایی با نتایج عالی می گردید. ما یعنی تیم باتجربه بامحتوا، این کار را در بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهیم داد.

خدمات تولید محتوا شامل چه مواردی می شوند؟

 1. محتوای وب؛ محتوای توصیفی و تعاملی موجود در صفحات وب سایت می باشد که محصول، خدمات و امکانات برند آن شرکت را برجسته می کند.
 2. مقاله؛ متن توصیفی که توسط شرکتها و سازمانها برای کاربران در یک موضوع خاص نوشته می شود. این نوع تولید محتوا بسیار آموزنده و کاربردی است.
 3. محتوای رسانه های اجتماعی؛ بی شک محتوا رسانه ای است که برای بهینه سازی رسانه های اجتماعی و بازاریابی اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد.
 4. نوشتن مشاغل؛ شامل موارد پیشنهادات فروش، یادداشت ها، ایمیل های رسمی، نوشتن کتابچه راهنمای کاربر و شکل دیگری از نوشتن است که توسط سازمان ها در ارتباطات B2B یا B2C استفاده می شود.
 5. صفحه فرود یا Landing page؛ صفحاتی تبلیغاتی مانند Google و بینگ است. تبلیغات سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، لینکدین و غیره نیز در صفحه فرود مشاهده می شود. Landing نوشتن محتوای صفحه فرود نقش مهمی در تولید محتوا دارد. از طریق صفحه فرود، مزایای دریافت خدمات شما به مخاطبان نشان خواهد داد.
 6. معرفی محصولات؛ نوشتن متن به منظور تبلیغ آن محصول می باشد که هدف اصلی نوشتن این محتوا افزایش آگاهی از برند و درنهایت ترغیب شخص یا گروه به خرید محصولات می باشد.

تولید محتوا

مهمترین خصوصیات بامحتوا:

• یونیک بودین متن ها
• تضمین خدمات ( گارانتی 72 ساعته)
• کیفیت بالای متن ها
• قیمت مقرون به صرفه
• تحویل در راس زمان مقرر
• پشتبانی 24 ساعته
• متن ها سئو شده
• سرعت بالا در ارائه خدمات

• تنوع فراوان در انتخاب موضوع
• دسترسی به صدها متخصص تولید محتوا
• دریافت نمونه محتوا رایگان

تولید محتوای متنی  تولید محتوایسفارش تولید محتوا

محتوای متنی چیست؟

محتوای متنی، خدمات و محصولات کسب و کار  را برای خوانندگان شما (نه فقط “بازدید کنندگان”) توصیف و توضیح می دهد. این اساس ارتباطات یک وب سایت خوب است.

محتوای بی نظیر چه نوع محتوای هستند؟

محتوای منحصر به فرد، متنی است که به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مربوط می شود. این بدان معناست که محتوا تولید شده یونیک است و در جای دیگری برداشته نشده است. محتوای منحصر به فرد نقش اساسی در رتبه بندی گوگل را دارد زیرا الگوریتم های جستجو محتوای منحصر به فرد را در اولویت اول قرار می دهند.

انواع مختلف محتوا کدامند؟

 بیایید انواع محتوای اساسی را با هم بررسی کنیم:
الف) موشن گرافیک
ب) تولید محتوای متنی
پ) پادکست
ت) شبکه اجتماعی

چگونه محتوای منحصر به فرد تولید کنیم؟

راه برای ایجاد محتوای منحصر به فرد و اصلی وبسایت مستقل باش. یکی از روشهای متداول تولید ایده این است که ببینیم وبسایت های دیگر در مورد چه چیزی می نویسند و چه موضوعاتی علاقمندی زیادی ایجاد می کنند.

• شخصی شوید از تجربیات شخصی خود بنویسید
• ایده پردازی
• ذهن خود را باز نگه دارید
• موضع گیری کنید
• تمرکز کنید روی موضع خاص
• هدف خود را مشخص کنید

 

 

بامحتوا، پادشاهی کن!

شما می توانید برای مشاوره رایگان تولید محتوای سایت خود، با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09194050757