بررسی چگونگی اعلام قیمت تولید محتوا برای سایت

هزینه تولید محتوا؛ اگر قصد سفارش تولید محتوا را دارید؛ قطعا این سوال ذهن شما را درگیر خواهد کرد. از آنجایی که تولید محتوا یک امر رایج و ضروری برای تمامی سایت ها محسوب میشود؛ بنابراین لازم دانستیم محتوایی تولید کنیم؛ تا شما به طور شفاف در مورد هزینه تولید محتوا اطلاعات زیادی کسب نمایید. قطعا بعد از خواندن این پست، به جواب سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده دست پیدا خواهید کرد.

تعرفه تولید محتوای مناسب در قبال محتوای باکیفیت

هر شخصی جهت خرید کالا و یا سفارش خدمات در ابتدا قیمت آن را جستجو میکند؛ می سنجد و حتی با نمونه های دیگر مقایسه میکند؛ خدمات تولید محتوا هم از این قاعده مستثنی نمی باشد. در واقع این منطقی است که برای اطلاع از هزینه تولید محتوا به چندین آژانس دیجیتال مارکتینگ و تولیدکنندگان محتوا سر زد و و یکی یکی آنها را بررسی کرد.

شما با هوش و ذکاوت خود می‌توانید تعرفه تولید محتوا شرکت های محتوایی را زیر ذره بین قرار بدهید و قیمت نهایی را بسنجید. اما یک چیز را خوب بدانید که کیفیت حرف اول را میزند. هیچ وقت به بهانه ی هزینه کم و غیر منطقی، به سراغ محتوایی بی کیفیت و به قول معروف به درد نخور نروید. ما به عنوان شرکتی که سال ها در زمینه تولید محتوا تجربه دارد؛ توصیه میکنیم که کیفیت را در اولویت قرار دهید.

انواع تولید محتوا و هزینه تولید محتوای متنی

انواع محتوا به محتوای متنی، محتوای ویدئویی، محتوای تصویری و محتوای صوتی تبدیل میشود. هر یک از این ها جهت تعیین هزینه، وابسته به عوامل متعددی هستند. اما از آنجایی که تولید محتوای متنی از نظر اهمیت و ارزش یک سر و گردن نسبت به سایر محتواهای دیگر بالاتر است؛ بنابراین در ادامه بیشتر حول محور هزینه تولید محتوا خواهیم پرداخت.

مهم ترین عواملی که بر روی هزینه تولید محتوا تاثیر میگذارد؛ عبارتند از:

• نوع محتوا؛
هزینه تولید محتوای متنی برای محصول، خدمات، تبلیغاتی، تخصصی و عمومی با یکدیگر متفاوت است.

• نوع روش تولید محتوا؛
انواع روش تولید محتوا به دو دسته ترجمه ای و تالیفی تقسیم میشود. که به صورت کلی هزینه تولید محتوا ترجمه ای، نسبت به تالیفی بیشتر است.

• حجم سفارش محتوا؛
حجم سفارش بر روی تعرفه تولید محتوا بسیار تاثیر دارد. اگر میزان و حجم سفارش محتوای درخواستی شما بالا باشد؛ به تبع درصد تخفیفی برای هزینه تولید محتوا برای شما قائل خواهیم شد.

• تعداد کلمه محتوا؛
تعداد کلمه برای تولید هر نوع محتوا و بسته به سطح وب سایت، بر اساس میزان رقابت و نیازسنجی های که صورت میگیرد؛ متفاوت است. به طور مثال آن دسته از استارت آپ هایی که میخواهند خیلی سریع پیشرفت کنند؛ بی شک به محتواهایی بیشتر و با تعداد کلمات بالاتری نیاز دارند؛ که به تبع قیمت تولید محتوا نیز متغیر میشود.

• تخصص و تجربه نویسنده؛
از دیگر عوامل تاثیرگذار بر تعرفه تولید محتوا، تخصص و تجربه نویسنده است. لازم به ذکر است که تیم بزرگ بامحتوا دارای ۳۰۰۰ نویسنده با تجربه، متخصص و خبره است که هر یک از آن ها دارای رزومه درخشانی هستند.

چرا در بامحتوا هزینه تولید محتوا مقرون به صرفه است؟

بی شک تولید محتوا از بهترین روش ها جهت پربازدید شدن سایت و کسب رتبه در گوگل است. شما با پرداخت یک هزینه ی مناسب و مقرون به صرفه میتوانید طی یک زمان مشخص با آن جایگاهی که در ذهن دارید؛ دست پیدا کنید و روزانه شاهد پیشرفت و ترقی خود باشد.

شما با کمک تیم تخصصی بامحتوا، قطعا میتوانید در هزینه های دیگر صرفه جویی کنید. اما چگونه؟؟

فرض کنید که شما برای تولید محتوای سایت، یک نویسنده تمام وقت استخدام میکنید و یا برای دیده شدن سایت و پربازدید شدن سایتتان دست به دامان تبلیغات کلیکی و گوگلی ( گوگل ادوردز) میشوید. در این صورت شما باید ماهانه چند میلیون هزینه برای حقوق نویسنده و یا گوگل ادوردز پرداخت نمایید. اما بی شک با برون سپاری کردن تولید محتوا و سفارش آن از یک شرکت معتبر، میتوانید به صرفه تر عمل کنید.

تولید محتوا را به متخصصش بسپارید

برای اینکه بذرهایتان به ثمر برسد؛ قطعا باید کار تولید محتوا را به یک شرکت باتجربه و باسابقه ای که دارای تخصص بالایی در زمینه سئو ( بهینه سازی موتورهای جستجو) است؛ بسپارید. در غیر این صورت هر چه برای تولید محتوا هزینه کرده اید ممکن است در آخر بی فایده شود.

شرکت بامحتوا با گردآوری متخصصان سئو و نویسندگان برتر در سراسر ایران، قطعا میتواند محتواهایی سئو شده، مرتبط، با کیفیت و منحصر به فرد تولید کند و انتظارات شما را برآورده کند.

محتوای متنی تولید محتواسفارش تولید محتوا

خصوصیات مهم در بامحتوا:

• یونیک بودین متن ها

• تضمین خدمات ( گارانتی 72 ساعته)

• کیفیت بالای متن ها

• قیمت مقرون به صرفه

• تحویل در راس زمان مقرر

• پشتبانی 24 ساعته

• متن ها سئو شده

• سرعت بالا در ارائه خدمات

• تنوع فراوان در انتخاب موضوع

• دسترسی به صدها متخصص تولید محتوا

• دریافت نمونه محتوا رایگان

بامحتوا، پادشاهی کن!

شما می توانید برای مشاوره رایگان تولید محتوای سایت خود، با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09194050757